^Do góry

Linki

Intencje mszalne 01.09 - 09.09.2018 r.

Intencje mszalne 01.09 - 09.09.2018 r.

 

NIEDZIELA 02.09. XXII Niedziela Zwykła
Godz. 8:00 W intencji śp. Pawła i Andrzeja Kryś
Godz. 11:00 W intencji śp. Zdzisławy i Ryszarda Wieczorków; Marii i Józefa Józefowskich; Romana Kubaczyka i zmarłych z Rodziny
ŚRODA
05.09.
Godz.17:30 Msza św. zbiorowa:
1.W intencji Katarzyny i Rafała z okazji 20 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla małżonków i najbliższych;
2.W intencji Edwarda z okazji 70 rocznicy Urodzin, z podziękowaniem Panu Bogu za przeżyte lata, otrzymane w tym czasie łaski oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dal Jubilata i całej rodziny;
3.W intencji śp. Leona i Annę Spławskich; Aniele i Nikodema Swat; Eugenię Malicką;
4.W intencji śp. Antoniego Stachowiaka (w 14 r. śm.) oraz zmarłych z Rodzin Stachowiaków, Szczepańskich i Kosów;
5.W intencji zmarłych z Rodziny Maciołków;
6.W intencji śp. Bogumiły Dreier oraz zmarłych z Rodzin Dreierów i Tomiaków;
7.W intencji śp. Wiesława Boguckiego – int. od Cioci Janiny; w intencji zmarłych Rodziców i Dziadków 
PIĄTEK
07.09.
Godz.17:30 W intencji Natalii i Kamila z okazji I rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym, za dar rodzicielstwa oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla małżonków i najbliższych
SOBOTA 08.09. Święto Narodzenia NMP
Godz.14:00 Ślub: Klaudia i Artur
Godz.15:00 W intencji o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Rodziny Kaczmarków oraz łaskę Nieba dla zmarłych
Godz. 17:30 W intencji śp. Feliksy i Franciszka Woźnych; Anieli Marek oraz zmarłych z Rodzin Woźnych i Jaskulskich
NIEDZIELA 09.09.  XXIII Niedziela Zwykła
Godz. 8:00 W intencji śp. Jana Kulus (w 14 r. śm.)
Godz. 11:00 W intencji śp. Marianny, Jana Starzonek; Bogdana Wróbla; Heleny, Rufina Hamrol; Teresy, Eufrozyny, Agnieszki, Romana Pawłowskich

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.