^Do góry

Linki

Intencje mszalne 08.09 - 16.09.2018 r.

Intencje mszalne 08.09 - 16.09.2018 r.

 

NIEDZIELA 09.09. XXIII Niedziela Zwykła
Godz. 8:00 W intencji śp. Jana Kulus (w 14 r. śm.)
Godz. 11:00 W intencji śp. Marianny, Jana Starzonek; Bogdana Wróbla; Heleny, Rufina Hamrol; Teresy, Eufrozyny, Agnieszki, Romana Pawłowskich
ŚRODA
12.09.
Godz.17:30 W intencji Justyny i Jacka z okazji 26 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla małżonków i najbliższych
PIĄTEK
14.09. Święto Podwyższenia Krzyża Świętgo
Godz.14:00 Ślub: Sandra i Adam
Godz.17:30 W intencji śp. Reginy, Romana Kryś; Gertrudy Nowak; Jana Piskorskiego; Marioli Ćwirko; Heleny, Henryka Horowskich; Anny i Czesława Wita; Antoniego i Anny Walkowiaków; Heleny i Stanisława Kryś
SOBOTA 15.09.
Godz. 17:30 W intencji śp. Marii, Franciszka, Stanisława, Jana, Adama Matysików; Krystyny, Janiny, Stefana Jokś oraz zmarłych z Rodzin Matysików i Mądrych
NIEDZIELA 16.09.  XXIV Niedziela Zwykła
Godz. 8:00 W intencji śp. Mariana, Heleny Dondajewskich oraz zmarłych z Rodzin Schillerów i Dondajewskich
Godz. 11:00 W intencji śp. Cecylii Walkowiak (w 14 r. śm.); Grzegorza, Jana, Heleny, Stanisława, Leszka Walkowiaków

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.