^Do góry

Linki

Intencje mszalne 15.09 - 23.09.2018 r.

Intencje mszalne 15.09 - 23.09.2018 r.

 

NIEDZIELA 16.09. XXIV Niedziela Zwykła
Godz. 8:00 W intencji śp. Mariana, Heleny Dondajewskich oraz zmarłych z Rodzin Schillerów i Dondajewskich
Godz. 11:00 W intencji śp. Cecylii Walkowiak (w 14 r. śm.); Grzegorza, Jana, Heleny, Stanisława, Leszka Walkowiaków
ŚRODA
19.09.
Godz.17:30 W intencji śp. Edmunda i Hieronimy Roszkowiaków
PIĄTEK
21.09.
Godz.15:00 Ślub: Aleksandra i Piotr
Godz.17:30 W intencji Bogumiły i Mirosława w 33 rocznicę Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla małżonków i najbliższych
SOBOTA 22.09.
Godz. 17:30 W intencji z okazji Imienin ks. Proboszcza, z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej w pracy duszpasterskiej w naszej Parafii
NIEDZIELA 23.09.  XXV Niedziela Zwykła
Godz. 8:00 W intencji śp. Kazimierza i Jana Szarłatów; Cecylii Walkowiak; Łucji i Jana Wawrzyniaków; Czesława Zboralskiego; Krystyny Kudlińskiej
Godz. 11:00 W intencji śp. Michała Pawłowskiego; Bronisława Pawłowskiego; Stanisława Rejmana oraz zmarłych z Rodzin Pawłowskich, Piotrowskich, Kaźmierskich i Waligórów

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.