^Do góry

Linki

Intencje mszalne 13.07 - 21.07.2019 r.

Intencje mszalne 13.07 - 21.07.2019 r.

 

NIEDZIELA 14.07. XV Niedziela Zwykła
Godz. 8:00 W intencji ks. Proboszcza w dniu Urodzin, z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za dar życia i kapłaństwa, otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej
Godz. 11:00 W intencji śp. Michała, Bronisława Pawłowskich; Stanisława Rejmana; Władysławy Pukackiej; Hieronima Kaźmierskiego oraz zmarłych z Rodzin Piotrowskich i Pawłowskich
PONIEDZIAŁEK
15.07.
Godz.17:30 W intencji śp. Grzegorza Wieczorka – int. od Siostry Eli i Siostrzeńca Przemka z Rodziną
ŚRODA
17.07.
Godz.17:30 W intencji śp. Aleksandry Baer (w 8 r. śm.)
PIĄTEK
19.07. 
Godz.17:30 W intencji śp. Stanisławy, Piotra, Andrzeja, Małgorzaty Michalskich; Piotra, Andrzeja Magnisiaków
SOBOTA 20.07.
Godz. 15:00 Ślub: Marika i Damian
Godz. 17:30 W intencji śp. Anny Hełmińskiej (w r. śm.) oraz o łaskę zdrowia dla Doroty
NIEDZIELA 21.07. XVI Niedziela Zwykła
Godz. 8:00 W intencji śp. Anny, Czesława, Bronisławy, Szczepana Witów; Anny, Antoniego Walkowiaków; Reginy, Romana Kryś; Heleny, Huberta Teichertów; Marleny Wieczorek; Władysławy Piotrowskiej; Bronisława, Sławomira Schaeffer oraz zmarłych z Rodzin Karolczyków i Musiałów
Godz. 12:00 W intencji śp. Bogdana Wróbla oraz zmarłych z Rodzin Wróblów, Pawłowskich i Starzonków

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.