^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.05.AD2024

1. Rozpoczęliśmy remont kościoła. W czasie remontu Msze będą odprawiane pod namiotem. Bardzo proszę o kontynuowanie dyżurów sprzątania.Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Elżbieta i Tomasz Kozłowscy,Małgorzata Maciołek.Bóg zapłać.
2. Nabożeństwa majowe w łączności z Mszą św.,a od soboty nabożeństwa czerwcowe.

3. W poniedziałek tradycyjna Msza św. w intencji wszystkich mam przy grocie Matki Bożej w Borkach o godz.17.00. Zapraszam szczególnie dzieci pierwszokomunijne w albach.
4. W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Msza św.o godz.11.00 a po niej procesja od kościoła do dworca. O przygotowanie ołtarzy proszę pp.Stachowiaków,Mydlarzy,Zielińskich i rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Proszę o zaangażowanie dzieci sypiących kwiatki oraz przygotowanie feretronów i chorągwi. Strażaków proszę o zabezpieczenie trasy. W oktawie Bożego Ciała procesje w łączności z Mszami św. O godz.17.30,a w niedzielę po Mszy o godz.11.00.
5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2031,50PLN.Za wszystkie ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.
6. Wszystkie mamy z racji ich święta otaczamy naszą modlitwą i życzymy szczęścia,zdrowia i opieki Matki Bożej.
7. Dzisiaj uroczystość I Komunii św. w parafii we Wroniawach. Polecam modlitwie dzieci przystępujące i ich rodziny.

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.