^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.06.AD2024

1. Rozpoczęliśmy remont kościoła. W czasie remontu Msze będą odprawiane pod namiotem. Bardzo proszę o kontynuowanie dyżurów sprzątania.
2. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Maria Bukowska,Jarek Bżdziak,Daria Szulc.Bóg zapłać.
3. Nabożeństwa czerwcowe w łączności z Mszą św.

4. Nasz parafialny festyn przewidziany jest na 28.07.AD2024.Spotkanie organizacyjne Rady Parafialnej i osób ,które chcą sie włączyc w organizację w środę o 19.00 na probostwie. Mozna już przynosić fanty na loterie.
5. W tym tygodniu rozpoczął się remont chodników na cmentarzu. Bardzo proszę o zachowanie bezpieczeństwa w trakcie remontu zwłaszcza o pilnowanie dzieci. Za co bardzo dziękuję.
6. Kandydatów do bierzmowania z klasy VII i VIII zapraszam na spotkanie w piątek. Rozpoczniemy od Mszy św,a po niej spotkanie.

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.