^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.06.AD2024

1. Rozpoczęliśmy remont kościoła. W czasie remontu Msze będą odprawiane pod namiotem. Bardzo proszę o kontynuowanie dyżurów sprzątania.
2. Bardzo proszę o gruntowniejsze posprzątanie terenu wokół kościoła i podjęcie tego zadania przez kilka grup.  
3. Nabożeństwa czerwcowe w łączności z Mszą św.

4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2572,50 PLN. Za wszystkie ofiary wpłacone na konto i złożone w kościele Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.
5. Nasz parafialny festyn przewidziany jest na 28.07.AD2024. Można już przynosić fanty na loterie.
6. W sobotę 29.06.AD 2024 uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza w sali w Solcu o godz.10.00.
7. W sobotę rozpoczyna się Wielki Odpust Matki Bożej  w Wieleniu Zaobrzańskim. Będzie trwał przez cały tydzień do niedzieli 07.07.AD2024. Zachęcam do udziału w odpustowych Mszach i procesjach. Do Sanktuarium Ucieczki Grzeszników udadzą się piesze pielgrzymki. W najbliższą sobotę pielgrzymka z wolsztyńskiej Fary będzie miała odpoczynek na boisku w Solcu. Pielgrzymi powinni dotrzeć ok.godz.10.00. W przyszłą niedzielę pielgrzymka z Kębłowa i Wroniaw. Zachęcam do wybrania się na pielgrzymi szlak.
8. W poniedziałek wyjątkowo nie będzie Mszy św.

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.