^Do góry

Linki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.06.AD2024

1. Rozpoczęliśmy remont kościoła. W czasie remontu Msze będą odprawiane pod namiotem. Bardzo proszę o kontynuowanie dyżurów sprzątania.
2. Bardzo dziękuję za posprzątanie terenu wokół kościoła i probostwa oraz złożone ofiary:pp.Arleta Kalemba,Edyta Majewska,Wiesława Gonda,Katarzyna Gonda,Czesław Lewandowski,Eleonora Skorupińska,Grażyna Mała,Sylwia Knobel,Dorota Kaczmarek,Wojciech Rakowski,Kinga Małecka. Bóg zapłać.  

3. Nasz parafialny festyn przewidziany jest na 28.07.AD2024. Można już przynosić fanty na loterie.
4. Rozpoczął się Wielki Odpust Matki Bożej  w Wieleniu Zaobrzańskim. Będzie trwał przez cały tydzień do niedzieli 07.07.AD2024. Zachęcam do udziału w odpustowych Mszach i procesjach. Do Sanktuarium Ucieczki Grzeszników uda się piesza pielgrzymka w niedzielę 07.07.AD2024. Ok.godz.06.00 pielgrzymka z Kębłowa i Wroniaw przejdzie przez Solec. Zachęcam do wyruszenia na pielgrzymi szlak.
5. W tym tygodniu I Piątek Miesiąca:
-objazd chorych w czwartek od godz.08.00,
-okazja do spowiedzi w piątek od godz.17.00.
6. W sobotę rozpoczyna się Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Chętnych do wzięcia udziału proszę o zapoznanie się ze szczegółami na stronie internetowej pielgrzymki.

Copyright © parafiasolec.pl 2013

Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies"..

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.