Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Zwykłą - 26.01.2014r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na III Niedzielę Zwykłą - 26.01.2014r.

1. W ubiegłą niedzielę na remont naszej świątyni i otoczenia zebraliśmy 1928 zł i 92 gr. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
2. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na „Radio Emaus”, naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową.
3. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w dniach od 24 do 28 lutego  o godz. 19.00 we Farze w Wolsztynie.
4. W piątek 31 stycznia wyjątkowo Msza św. o godz. 10.00, nie będzie Mszy św. o godz. 17.30.
5. W najbliższą niedzielę 2 lutego, obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego. W czasie każdej Mszy św. błogosławieństwo świec. Tego dnia modlić się będziemy szczególnie za osoby konsekrowane. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych.
6. Poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do przyjęcia I Komunii Świętej – podczas Mszy św. o godz. 11.00.
7. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Katarzynie Spławskiej, Halinie Schiler, Katarzynie Nowak.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”, „Mały Przewodnim Katolicki”, „Mały Gość Niedzielny”.