Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Zwykłą - 02.002.2014r. Święto Ofiarowania Pańskiego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na IV Niedzielę Zwykłą - 02.002.2014r. Święto Ofiarowania Pańskiego

1. Dzisiaj obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych
2. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w dniach od 24 do 28 lutego  o godz. 19.00 we Farze w Wolsztynie.
3. W środę po Mszy św. o godz. 17.30 - GODZINA ŚWIĘTA. Serdecznie zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu.
4. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św., a w piątek od godz. 16.30.
5. W sobotę od godz. 8.00. odwiedziny chorych ze spowiedzią i komunią św.
-  za posprzątanie kościoła, choinek i żłóbka oraz ofiary pieniężne: Halinie Skrzypczak, Halinie Weiss, Wiesławie, Tomaszowi, Sandrze, Soni Maciołek, Irenie, Bartoszowi Żok, Hannie Lepka.
- za ofiary złożone na Radio „Emaus”. Zebraliśmy 54 zł i 28 gr.
7. W piątek zmarła śp. Seweryna Skorupińska, mieszkająca przy ul. Dworcowej we Wroniawach (przeżyła 86 lat). Msza św. pogrzebowa w kościele we Wroniawach w poniedziałek o godz. 11.00. Po Mszy św. pogrzeb na cmentarzu w Kębłowie. Módlmy się w intencji zmarłej – „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…”.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”, „Mały Przewodnim Katolicki”, „Mały Gość Niedzielny”.
9. Wszystkim rozpoczynającym ferie życzę zdrowego i pięknego wypoczynku.