Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykłą - 01.07.2018 r.

1. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi Św. w środę przed Mszą św. oraz w piątek od godz. 16.30 do 17.30.
3. Do 12 lipca będę przebywał poza parafią. Zastępował mnie będzie ks. Piotr Kuś – dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Liceum im. Św. Stanisława Kostki w Poznaniu. W wszelkich sprawach proszę o kontakt z księdzem Piotrem po Mszach św., bądź na probostwie lub z ks. proboszczem Józefem Wachowiakiem z Gościeszyna (nr tel. 68 384 33 24). Biuro Parafialne w najbliższym tygodniu będzie nieczynne.
4. Szkoła Katechistów Archidiecezji Poznańskiej rozpocznie swoją działalność w parafii farnej w Wolsztynie na przełomie września i października. Spotkania będą się odbywały w soboty przez 10 miesięcy do czerwca (spotkań będzie 9). Zapisy w biurze parafialnym. Więcej informacji na stronie internetowej: www.katecheza.pl
5. Festyn Parafialny przy naszym kościele odbędzie się w niedzielę 22 lipca. Proszę Parafian o pomoc w kwestii fantów i upieczenia ciasta. Fanty można przynosić do zakrystii.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Agnieszce Gracz, Grażynie Marek, Edycie Rogozinskiej;
● za ofiary złożone na potrzeby KUL-u oraz WTUAM w Poznaniu. Zebraliśmy 83,70 zł.
● za ofiary zebrane na potrzeby Stolicy Świętej. Zebraliśmy w piątek 102,50 zł. Bóg zapłać!
7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 5 zł); „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Misyjne drogi” (5 zł). W „Przewodniku Katolickim” przeczytamy m.in. o tym, dlaczego Kościół przestaje być ważny dla młodych.