Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę Zwykłą - 30.09.2018 r.

1. W poniedziałek rozpoczynamy miesiąc październik, a zatem zapraszam Parafian do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele – w środę i piątek o godz. 17:00 oraz w sobotę o godz. 16:45. W niedzielę modlitwa różańcowa po Mszy św. godz. 11:00. Różaniec na Sali w Solcu od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
2. Do 4 października włącznie nieobecny jest w Parafii ks. Proboszcz, z uwagi na jego uczestnictwo w Parafialnej Pielgrzymce do Włoch. W czasie jego nieobecności zastępują go Ojcowie Oblaci z Obry. W nagłych wypadkach proszę się kontaktować z ks. prob. Andrzejem Krusiem z Kębłowa (nr tel.: 68 384 19 97) lub ks. prob. Józefem Wachowiakiem z Gościeszyna (nr tel.: 68 384 33 24). W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w środę przed Mszą św. oraz w piątek od godz. 16:30 do 17:30.

4. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną dopiero w czwartek 11 października od godz. 9.00.
5. W piątek po Mszy św. o godz. 17:30 Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
6. W najbliższą sobotę kolejne Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. O godz. 16:45 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec Święty i rozmyślanie nad tajemnicami różańcowymi oraz Msza św.
7. Od 6 października (tj. soboty) do 14 października (niedzieli) przeżywać będziemy w naszej parafii Misje Święte. Poprowadzi je o. Robert Klemens z Oratorium św. Filipa Neri ze Świętej Góry w Gostyniu. Proszę wszystkich o modlitwę w intencji Misji oraz ojca Roberta. W trakcie Misji Świętych Msze św. odprawiać będziemy w soboty i niedziele bez zmian, natomiast od poniedziałku do piątku o godz. 17:00. Szczegółowy plan jest wywieszony w gablocie.
8. W niedzielę 7 października bezpośrednio po Mszy św. o godz. 11:00, nauka misyjna dla młodzieży. Zapraszam przygotowujących się do Bierzmowania, a także pozostałą młodzież naszej parafii.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne:
10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” z książeczką: „5 minut z Bogiem. Modlitwa na każdy dzień października” (cena 6 zł); „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł), „Misyjne Drogi” (5 zł).