Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę Wielkanocną - 02.06.2019 r. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i Święto Dziękczynienia Panu Bogu za Jego opiekę nad nami i całym światem. Przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w dni powszednie po Mszach św., a w niedziele po Mszy św. o godz. 11.00.
3. W poniedziałek Msza św. o godz. 17.30, natomiast w środę w związku z Bierzmowaniem, które odbędzie się we Wroniawach o godz. 17.00, w naszym kościele Mszy św. nie będzie.

4. W najbliższą środę, 5. czerwca o godz. 17.00 we Wroniawach, ks. bp. Zdzisław Fortuniak udzieli młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Spowiedź dla przystępujących do Bierzmowania odbędzie się w poniedziałek 3. czerwca od godz. 19.00 do 20.00 w kościele we Wroniawach. Wszystkich proszę o modlitwę w intencji mających przyjąć Sakrament Bierzmowania.
5. Biuro Parafialne będzie czynne w tym tygodniu tylko w czwartek od godz. 16.30 do 17.30.
6. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi Świętej w poniedziałek od godz. 17.00 do 17.30 oraz w piątek od 16.30 do 17.30.
7. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną we wtorek 4. maja od godz. 8.00.
8. W najbliższą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Modlitwy przygotowujące nas do tej uroczystości odmawiać będziemy w tygodniu po Mszy św. o godz. 17.30.
9. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w Farze Wolsztyńskiej od 03-07.06.2019, codziennie o godz. 19.00.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Barbarze Miszczak, Andrzejowi Małeckiemu, Elżbiecie i Andrzejowi Boguckim.
11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 6 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Gość Niedzielny” (5 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł).