Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę Zwykłą - 14.07.2019 r.

1. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
2. Do piątku włącznie nieobecny będzie ks. proboszcz. Zastępuje go ks. Piotr Kuś – dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz Liceum im. Św. Stanisława Kostki w Poznaniu. W nagłych wypadkach ks. proboszcz prosi o kontakt z ks. Piotrem, bądź z ks. Józefem Wachowiakiem z Gościeszyna (nr tel.: 68 384 33 24).
3. Biuro Parafialne w najbliższym tygodniu będzie nieczynne.

4. Za tydzień przypada trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie składka przeznaczona będzie na prowadzone przy naszym kościele prace remontowe.
5. W najbliższą niedzielę 21. lipca odbędzie się nasz parafialny festyn przy kościele. Rozpoczniemy go Mszą św. o godz. 12.00 (Nie będzie Mszy św. o godz. 11.00). Po jej zakończeniu wspólne biesiadowanie, gry i zabawy przy kościele, zakończone zabawą taneczną prowadzoną przez zespół „TakTon”. W czasie trwania festynu wiele ciekawych zabaw i gier dla dzieci i rodziców. Tradycyjnie będzie coś do zjedzenia i picia. Tak jak w ubiegłym roku w trakcie festynu do godz. 18.00 rozprowadzać będziemy cegiełki na prace remontowe prowadzone przy naszym kościele (spośród nabywców cegiełek rozlosujemy nagrody, między innymi: zestaw mebli „Szynaka”, trzy dobrej klasy rowery, hulajnogę elektryczną, deskorolkę elektryczną, różnego rodzaju sprzęt RTV AGD i wiele innych ciekawych nagród). Proszę jeszcze Parafian o pomoc w kwestii fantów, które można przynosić do kościoła, bądź na probostwo. Panie proszę o upieczenia ciasta, które można przynosić najlepiej w niedzielę od rana na probostwo lub bezpośrednio przed festynem. Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w festynie.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Bogumile Krawczyk, Mirosławie Wyrwie, Jadwidze Kotlarskiej.
7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 6 zł); „Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Gość Niedzielny” (5 zł).
8. Wszystkim, którzy rozpoczynają wakacje życzę dobrego i bezpiecznego odpoczynku.