Ogłoszenia duszpasterskie na XXXI Niedzielę Zwykłą - 03.11.2019 r.

1. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną we wtorek 5 listopada od godz. 8:00.
2. Za wszystkich naszych bliskich zmarłych modlić się będziemy w Solcu na Sali Wiejskiej w środę 6 listopada podczas Mszy św. o godz. 10.00.
3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 17.30. Intencje do wspólnej modlitwy można składać w środę przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
4. W środę 6 listopada zapraszam dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej na Mszę św. o godz. 17.30. Podczas tej Mszy św. poświęcone zostaną książeczki do nabożeństwa.

5. Biuro Parafialne będzie czynne w tym tygodniu tylko w środę po Mszy św. o godz. 17.30.
6. Jeszcze do 8 listopada włącznie można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza grzebalnego i zmówienie tam, choćby myślnej, modlitwy w intencji zmarłych.
7. Za naszych bliskich zmarłych modlimy się w tzw. „wymieniankach” w łączności z sobotnimi i niedzielnymi Mszami świętymi. Kartki na wymienianki są wyłożone pod chórem. Można je składać do skrzynki ustawionej w wejściu do kościoła.
8. Za tydzień w sobotę i niedzielę gościć będziemy w naszej parafii kleryka z Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu. Razem z nim modlić się będziemy o dobre i święte powołania do służby w Kościele, a po Mszach św. przed kościołem kleryk będzie zbierał ofiary na potrzeby naszego poznańskiego seminarium.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Longinie Bednarczyk, Maciejowi i Paulinie Szymenedera, Rodzinie Koczorowskich;
● za przygotowanie na naszym cmentarzu miejsca na odprawienie Mszy św. w Uroczystość Wszystkich Świętych oraz za użyczenie prądu; wszystkim za pobożne uczestnictwo w Eucharystii;
 ● za ofiary złożone na utrzymanie cmentarza – zebraliśmy 1.862,60 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 6 zł); „Gość Niedzielny” (cena 5 zł); „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Mały Gość Niedzielny” (5 zł).