Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Zwykłą - 19.01.2020 r.

1. Dzisiaj przypada trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie składka przeznaczona jest na dalsze potrzebne prace remontowe w naszym kościele oraz pokrycie kosztów ogrzewania naszej świątyni. Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. W dniu dzisiejszym zakończymy odwiedziny duszpasterskie. Bardzo dziękuję za serdeczne przyjęcie, poczęstunki i złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła.
3. Msze św. w środę, piątek i sobotę o godz. 17:30. W niedzielę o godz. 8:00 i 11:00.

4. Do soboty 25 stycznia włącznie, wraz z chrześcijanami na całym świecie, modlimy się szczególnie o jedność chrześcijan, rozważając słowa z Dziejów Apostolskich: Życzliwymi bądźmy (por. Dz 28,2). Niechaj ta intencja będzie nadal przedmiotem intensywnej modlitwy zarówno osobistej, jak i wspólnotowej.
5. Biuro Parafialne będzie czynne w tym tygodniu tylko w środę po Mszy św. o godz. 17:30.
6. W środę po Mszy św. o godz. 17:30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka w kruchcie kościoła.
7. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową – „Radio Emaus”.
 ● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Alicji i Amelii Sammler, Paulinie Walkowiak, Agnieszce Michalak, Katarzynie Nowak;
 ● jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim, którzy przygotowali i wzięli udział w parafialnej zabawie karnawałowej; dziękuję za ofiarowane ciasto i fanty. Całkowity dochód z zabawy wyniósł w tym roku 11.600 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (6 zł), w którym przeczytamy m.in. o kobiecie, która pokazała jak ocalić wiarę w Chrystusa w czasach zamętu. Mija setna rocznica urodzin Chiary Lubich; „Miłujcie się” (5 zł); „Gość Niedzielny” (6 zł), w którym przeczytamy m.in. o tym, skąd się bierze pokój serca oraz dlaczego warto tracić czas na adoracji Najświętszego Sakramentu. Dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł). Jest jeszcze  kalendarz na rok 2020 (cena 3 zł).