OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27.09.AD2020

1. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na remonty 2236,20 PLN a na potrzeby Ziemi Świętej 295,60 PLN .Za okazaną hojność Szlachetnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.
2. We wtorek w liturgii święto św. Archaniołów Michała,Gabriela i Rafała. To także dzień imienin Pana Organisty.Solenizantowi życzymy obfitości Łask Bożych,zdrowia i szczęścia oraz opieki Matki Bożej.
3. W zakrystii można odbierać filmy z Nawiedzenia. Osoby niezapisane mogą także jeszcze zakupić filmy.

4. Wtym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz.16.30.
5. W czwartek rozpoczyna się miesiąc pażdziernik. Nabożeństwa różańcowe:
-dla dorosłych w poniedziałek i środę w łączności z Mszą.św,w piątek i sobotę o 17.00.w niedzielę w łączności z Mszą o 11.00
-dla dzieci w poniedziałek i środę o godz.16.30. Dzieci zbierają karty z postaciami świętych.
Zachęcam do uczestniczenia.
6. Dzisiaj po mszach św.zbiórka ofiar na KUL,ASD i szkoły katolickie
7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Joanna Winiarz,Natalia Przydróżna,Jolanta Przybyła.
8. Objazd chorych w czwartek od godz.8.00.