OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11.10.AD2020

1. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe:
-dla dorosłych w poniedziałek i środę w łączności z Mszą.św,w piątek i sobotę o 17.00.w niedzielę w łączności z Mszą o 11.00
-dla dzieci we wtorek i czwartek o godz.17:30 we Wroniawach
Zachęcam do uczestniczenia.

2. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Marzena Jędrzejczak,Andrzej Przybyła,Teresa Wasiek,Beata Dziergwa i Irena Dziergwa.
3. Rada Sołecka kontynuuje zbiórkę nakrętek dla Wojtka Kuty z Sączkowa. Nakrętki można zostawiać u pań Longiny Bednarczyk lub Haliny Mehr. Zachęcam do włączenia się w tę akcję.
4. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem TOTUS TUUS. Rocznica wyboru przypada w piątek. W modlitwie dziękujmy za dar życia i pontyfikatu św.Jana Pawła II.Po Mszach św. Zbiórka ofiar na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia,którą polecam ofiarności Parafian.
5. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę z powodu bycia w czerwonej strefie.
6. W związku z nasileniem pandemii spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych zostaje odwołane.
7. Polecam prasę katolicką dla dorosłych i dla dzieci.
8. W przyszłą niedzielę składka remontowa.Rada Parafialna na swoim spotkaniu zaproponowała realizację nowego urządzenia prezbiterium naszej świątyni. Rozpoczynamy poszukiwanie projektanta. Jeśli ktoś z Parafian może służyć pomocą i radą proszę o kontakt.
9. W przyszłą niedzielę Światowa Niedziela Misyjna.Po Mszach zbiórka ofiar na Papieskie Dzieła Misyjne.
10. W środę Dzień Edukacji Narodowej.Nauczycielom i wychowawcom życzymy radosnej realizacji swego powołania. Modlitwę różańcową tego dnia ofiarujemy w ich intencji.
11. W zakrystii można nadal nabywać płyty z nawiedzenia.