OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24.01.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp..Bernadeta Rzeżnik,Marek Toś,Wiesława Kurzyk Bóg zapłać.
2. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę . W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa msza w kościele we Wroniawach w niedziele o godz.15.00.
3. Polecam prasę katolicką dla dorosłych i dla dzieci

4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 1850,60 PLN.Bardzo dziękuję za ofiary składane w kościele i na konto parafialne.Bóg zapłać za wielką hojność parafian.
5. Bardzo dziękuję za spotkania kolędowe,które będą kontynuowane w nadchodzącym tygodniu.
6. Dzisiaj Dzień Solidarności i Modlitwy za ofiary trzęsienia ziemi w Chorwacji. Po Mszach zbiórka ofiar na pomoc poszkodowanym.
7. Od jutra rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Zachęcam do modlitwy w tej intencji.
8. Spotkanie organizacyjne rodziców dzieci pierwszokomunijnych w środę 03.02. w łączności z mszą o godz.17.30