OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14.02.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp..Paulina Walkowiak,Agnieszka Michalak,Alicja Sammler, Małgorzata Nowak,Halina Schiller. Bóg zapłać.
2. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę . W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa msza w kościele we Wroniawach w niedziele o godz.15.00.
3. Polecam prasę katolicką dla dorosłych i dla dzieci

4. W najbliższą środę przypada Popielec rozpoczynający okres Wielkiego Postu.Msze św. z obrzędem posypania popiołem w Solcu na sali o godz.10.00 i w kościele w Solcu Nowym o godz.17.30.Tego dnia obowiązuje post ścisły od którego nie ma dyspensy. Po Mszach zbiórka ofiar na Caritas .
5. Nabożeństwa wielkopostne wg następującego porządku:
- Droga Krzyżowa w piątek o 17.00,
- Gorzkie Żale w niedzielę po mszy o godz.11.00.
6. W okresie Wielkiego postu składamy Daninę diecezjalną w osobnych kopertach. Wszystkim rodzinom składającym ofiarę serdecznie dziękuję.
7. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca.Składka gospodarcza,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Michalina Piotrowska z Kębłowa i Wiktor Matysik z Solca. Narzeczonych ogarniamy naszą modlitwą.
9. W poniedziałek Msza św. poranna o godz.08.00