OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.05.AD2021

1. Bardzo dziekuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Elżbieta Kozłowska,Grażyna Wożna,Ewa Żok .. Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Zakonczył się Biały Tydzień. Bardzo serdecznie dziękuję Dzieciom i rodzicom za przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości i kolejnych dni. Dziękuję za dar ołtarza,którym jest komplet obrusów na Okres Zwykły.Dzieciom życzę rozwijania dalszej przyjażni z Panem Jezusem. Niech Boże błogosławieństwo nam towarzyszy.

3. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej w łączności z mszami wieczornymi a w niedzielę i święta w łaczności z mszą św. O 11.00. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
4. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha świętego kończąca okres wielkanocny.
5. W miesiącu maju z inicjatywy Ojca św.Franciszka każdego dnia w innym sanktuarium maryjnym na świecie katolicy modlą się o ustanie pandemii. Nasza parafia włączy się w tę modlitwę 26.05. W tym dniu modlitwy trwać będą w Medjugorje. Zapraszam wszystkich do groty MB w Borkach. Trud pielgrzymowania to będzie nasz dar w intencji ustania pandemii. Na miejscu Msza św.,różaniec i nabożeństwo majowe. Nasz wieczór modlitwy rozpoczniemy o godz.19.00.