OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.10.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.pp.Natalia Przydrożna,Joanna Winiarz,Jolanta Przybyła i.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. Nabożeństwa różańcowe w łączności z Mszą św.,w niedzielę po Mszy o godz.11.00.W poniedziałki i środy nabożeństwa dla dzieci o godz.17.00

4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia 374,65PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
5. W przyszłą niedzielę Światowa Niedziela Misyjna.Po Mszach zbiórka ofiar na Papieskie Dzieła Misyjne.
6. Kartki do wymienianek są wyłożone przy wejściu do kościoła.Modlitwa za zmarłych w listopadowe niedziele w łączności z Mszami św.
7. Sprzątanie cmentarza odbędzie się w sobotę 23.10.AD2021. Początek o godz.10.00, proszę o pomoc wszystkich Parafian.
8. Przygotowanie do bierzmowania:
-klasa VII- poniedziałek 18.10.2021r.-
-klasa VIII-poniedziałek 25.10.2021r.
Przychodzimy na Mszę św. i różaniec i potem spotkanie.
9. Zmarła nasza Parafianka +Halina Weiss z Solca.Pogrzeb we wtorek o 11.00 w Kębłowie.Różaniec w niedzielę i poniedziałek o 18.00 na sali w Solcu. Wieczny odpoczynek......