OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.09.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp. Klaudia Brychcy, Anna Piskorska,Szymon Piskorski,Honorata Dubska, Wiktor Dubski.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego zachęcam do zaangażowania w życie parafii. Poszukujemy chętnych chłopaków do bycia ministrantami i chętne dziewczyny do scholi. Zachęcam do angażowania się w liturgię.

4. Dzisiaj Niedziela Środków Społecznego Przekazu.Modlimy się za tworzących te środki,ale także o to byśmy potrafili z nich dobrze korzystać.
5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć OO.Oblatów,którzy będą rozprowadzać Kalendarze Misyjne na przyszły rok.Zachęcam do nabycia dla siebie lub na prezent.
6. W przyszłą niedzielę po Mszach św.zbiórka ofiar na KUL i szkoły katolickie.
7. W piątek od 16-17 w salce we Wroniawach będzie można zamówić alby dla dzieci pierwszokomunijnych oraz dewocjonalia.P.Maria serdecznie zaprasza.
8. Dzieci pierwszokomunijne mogą odbierać książeczki i naklejki w zakrystii.
9. W poniedziałek święto św.Stanisława Kostki,patrona Polski i dzień imienin Ks.Arcybiskupa,w czwartek święto św.Mateusza.