OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.10.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Dawid Wolnik,Ewa Kaczmarek,Elżbieta Zielińska,Olga Wolnik,Grażyna Wolnik,Renata Mehr.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Nabożeństwo różańcowe :
-dla dorosłych :-w kościele: poniedziałek,środa,piątek,sobota o godz.17.00,w niedzielę w łączności z Mszą o 11.00,
-w Solcu w sali od poniedziałku do piątku o godz.17.00
-dla dzieci: w kosciele w poniedziałek i środę o 16.30.
 Zachęcam do udziału i wspólnej modlitwy.

4. Dzisiaj przeżywamy XXIII Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II Cywilizacja Życia. Po Mszach św.zbiórka ofiar na fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.
Dziękuję młodzieży i dzieciom naszej parafii za przedstawienie o Papieżu Janie Pawle Wielkim .
5. W pażdzierniku spotkania formacyjne dla członków Żywego Różańca w środę po Mszy św.
-Róże z Solca Nowego-18.10.
6. W przyszłą niedzielę Światowa Niedziela Misyjna.Po Mszach św.zbiórka ofiar na Papieskie Dzieła Misyjne.
7. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Zachęcam do duchowego przygotowania. Okazja do spowiedzi w piątek i sobotę od godz.17.00 podczas nabożeństw różańcowych. Kartki do wymienianek wyłożone są na stoliku z gazetami.