OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.11.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Justyna Surma Śmidoda,Beata Adamczak,Konrad Śmidoda,Damian Marcinkowski,Leszek Bladocha.Bóg zapłać.
2.  Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Dzisiaj uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończąca rok liturgiczny.

4. Po Mszy św.o godz.11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu,litania do Serca Pana Jezusa i odmówienie aktu poświęcenia Jezusowi Chrystusowi Królowi. Za pobożne i publiczne zmówienie aktu można dostapić odpustu zupełnego.
5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent,czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Od soboty do wtorku przeżyjemy rekolekcje.Nauki w łączności z Mszami w sobotę,niedzielę,poniedziałek i wtorek. Rekolekcje poprowadzi o.Błażej z Klasztoru w Wieleniu.Zachęcam do skorzystania.
6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2352,20PLN. Za ofiary wpłacone na konto i złożone w kościele Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję.Bóg zapłać.
7. W tym tygodniu I Piątek Tygodnia:
-Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz,17,00
-okazja do spowiedzi w piątek od 16.45
-objazd chorych w przyszły czwartek 07.12. od godz.08.00
8. Nasza Parafia zaprasza na Zabawę Karnawałową,która odbędzie się 13.01.AD2024.W czasie zabawy zagra zespół TAKTON.Koszt udziału 299 PLN od pary. Zapisy w sklepie w Solcu. W czasie zabawy loteria fantowa. Fanty można przynosić do zakrystii.
9. Od dzisiaj można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom i opłatki w zakrystii. Ofiara za świece małe 10 PLN,duże 20 PLN.opłatki ofiara dobrowolna.
10. W przyszłą sobotę nabożeństwo różańcowe o godz.17.00. O prowadzenie modlitwy proszę 2 Różę Matek z Solca Nowego.