Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną - 10.04.2016 r.

1. Biuro Parafialne czynne w środę po wieczornej Mszy św. oraz w czwartek od godz. 16.30 do 17.30.
2. Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 17.30. Do koszyczka w kruchcie można składać intencje do wspólnej modlitwy.

3. W czwartek 14. kwietnia przypada 1050. Rocznica Chrztu Polski. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie i wszystkich Polakach. Spotkajmy się tego dnia o godz. 20.30 przy ognisku nieopodal kościoła we Wroniawach, aby wspólnie podziękować Panu Bogu za łaskę Chrztu Świętego.  Proszę zabrać ze sobą świece lub znicze. Modlitwę zakończymy Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.
4. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej – w najbliższą środę o godz. 18.30 na probostwie.
5. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w dniach od 18 do 22 kwietnia o godz. 19.00 we Farze w Wolsztynie.
6. Osoby, które zgłosiły się do udziału w świętowaniu 1050 rocznicy Chrztu Polski na Stadionie INEA w Poznaniu 16 kwietnia, proszę o odbiór biletów w zakrystii.
7. Od dzisiaj do niedzieli 24 kwietnia przyjmuję zapisy na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa (30.07-31.07.2016), cena pakietu pielgrzyma 330 zł. (www.sdm.jordan-poznan.pl)
8. Za tydzień Światowa Niedziela Modlitw o Powołania. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.
9. Także za tydzień - trzecia niedziela miesiąca. Składka w kościele będzie przeznaczona na trwające prace przy wymianie dachu kościoła.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Bernadecie Kryś, Irenie Buła, Dorocie Kaczmarek, Damianowi Piskorskiemu;
● kolejnym 4 rodzinom za ofiary złożone na daninę diecezjalną i ofiary na nasz kościół;
● za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby Caritas. Zebraliśmy 102,50 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
11.  Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki”.