Ogłoszenia duszpasterskie na XII Niedzielę Zwykłą - 25.06.2017 r.

1. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wydziału Teologicznego UAM w Poznaniu.
2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy do piątku włącznie po Mszach św.
3. Biuro Parafialne czynne w środę po Mszy św. o godz. 17.30 oraz w czwartek od godz. 16.00 do 17.00.

4. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną wyjątkowo we wtorek 27 czerwca od godz. 8.00.
5. W czwartek obchodzić będziemy Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. tego dnia: w Solcu na Sali o godz. 10.00; w kościele o godz. 17.30; we Wroniawach o godz. 19.00. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Stolicy Świętej.
6. Wczoraj rozpoczął się Wielki Odpust Matki Bożej w Wieleniu Zaobrzańskim i potrwa do niedzieli 2 lipca. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
7. W najbliższą sobotę kolejne Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. O godz. 16.45 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec Święty i rozmyślanie nad tajemnicami różańcowymi oraz Msza św.
8. Za tydzień w niedzielę 2 lipca tradycyjna pielgrzymka z Kębłowa do Wielenia. Zachęcam do uczestnictwa. Pielgrzymi z Wroniaw wychodzą o godz. 5.15 i ok. godz. 6.00 dołączą się do pielgrzymów z Kębłowa w Stradyniu.
9. Już dzisiaj informuję, iż Festyn Parafialny przy naszym kościele odbędzie się w niedzielę 23 lipca. Proszę Parafian o pomoc w kwestii fantów oraz upieczenia ciasta.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Dorocie Kaczmarek, Beacie Kaczmarek, Julicie Nitschke, Barbarze Dreier, Mirosławie Schaeffer;
● za ofiary złożone na składkę gospodarcza. Zebraliśmy 2.223,75 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
● tym, którzy pomogli ugościć pielgrzymów z Wolsztyna podążających do Wielenia.
11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), najnowszy numer „Miłujcie się” (4 zł), „Misyjne Drogi” (4 zł). W najnowszym  „Przewodniku Katolickim” można przeczytać m.in. o tym co robić, gdy praca staje się ważniejsza niż małżeństwo? W „Przewodniku” także bezpłatny modlitewnik „5 minut z Bogiem” na lipiec.
12. Wszystkim dzieciom, młodzieży i nauczycielom, a także wszystkim korzystającym z urlopów życzę dobrego, bezpiecznego odpoczynku – niech Pan Bóg umacnia swoją łaską.