Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII Niedzielę Zwykłą - 15.10.2017 r.

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, a zatem składka zbierana w kościele jest przeznaczone na dalsze potrzebne prace przy naszym kościele. Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. Modlitwa różańcowa w kościele - w poniedziałek i środę po Mszy św. o godz. 17.30; w piątek i sobotę o godz. 17.00; w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Różaniec na Sali w Solcu od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. Dzieci zapraszam dodatkowo na modlitwę różańcową w każdy piątek o godz. 16.30 w kościele.

3. W październiku Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odmawiamy w środy o godz. 17.15.
4. Spotkanie młodzieży z ŚDM odbędzie się w środę 18 października o godz. 19.30 na probostwie w Solcu Nowym.
5. Za tydzień obchodzić będziemy Światową Niedzielę Misyjną. Przed kościołem zbierać będziemy ofiary na pomoc dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Meksyku.
6. Ze względu na odbywającą się w naszym Dekanacie wizytację ks. Biskupa, Biuro Parafialne będzie czynne tylko w środę po Mszy św.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Klaudii Świniarek, Julicie Antkowiak, Beacie Dziergwa, Franciszce Świniarek, Irenie Dziergwa;
● za ofiary złożone na Papieski Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Zebraliśmy 162,80 zł. Bóg zapłać!
8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł) oraz najnowszy numer gazety „Miłujcie się” (4 zł). W „Przewodniku Katolickim” przeczytać możemy m.in. o największym sanktuarium maryjnym na świecie – historia Aparecidy zaczęła się od wyłowienia maleńkiej figurki.