Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Zwykłą – 14.01.2018 r.

1. Do poniedziałku włącznie potrwają odwiedziny duszpasterskie w naszej Parafii. Bardzo dziękuję wszystkim parafianom za miłe spotkania, poczęstunki i złożone ofiary.
2. Msze św. w środę, piątek i sobotę o godz. 17.30. W niedzielę o godz. 8.00 i 11.00.
3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do koszyczka w kruchcie kościoła.
4. Biuro Parafialne czynne w środę po Mszy św. o godz. 17.30.

5. W czwartek rozpoczniemy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Niech wołanie Pana Jezusa „aby byli jedno” stanie się przedmiotem naszej intensywnej modlitwy.
6. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na remont elewacji kościoła oraz na ogrzewanie naszej świątyni.
7. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową – „Radio Emaus”.
● jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w parafialnej zabawie karnawałowej oraz tym, którzy pomogli ją zorganizować. Całkowity dochód z zabawy wyniósł 9.441 zł. Serdeczne Bóg zapłać!;
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Wiesławie Kuczyk, Agnieszce Kaczmarek, Donacie Gorzelniak, Irenie Kaźmierczak.
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł), „Misyjne Drogi” (5 zł). Zapraszam szczególnie do lektury nowego „Przewodnika Katolickiego”, w którym m.in. o tym, po co nam rok św. Stanisława Kostki oraz o Peru i Chile, do których pielgrzymuje papież Franciszek, a także o tym, jak modlitwa może zmienić nasze nastawienie do uchodźców.
10. W imieniu rodziny Mariusza, składam serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy zaangażowali się w poszukiwania i pomogli w jego odnalezieniu.