Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Zwykłą - 20.01.2019 r.

1. W związku z przypadającą dzisiaj trzecią niedzielą miesiąca - składka przeznaczona jest na ogrzewanie i dalsze potrzebne prace remontowe przy naszym kościele. Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. Od 22 do 27 stycznia w Panamie odbywać się będą Światowe Dni Młodzieży z udziałem Ojca Świętego Franciszka oraz dużej grupy młodzieży z Polski. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tym wydarzeniu.

3. Od poniedziałku do piątku będę przebywał poza parafią. W czasie mojej nieobecności zastępować mnie będą Ojcowie Oblaci z Obry. We wszelkich nagłych wypadkach proszę dzwonić do ks. proboszcza Józefa Wachowiaka z Gościeszyna pod nr tel.: 68 384 33 24 lub bezpośrednio do mnie: 601 38 11 60. Biuro Parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.
4. W środę po Mszy św. o godz. 17:30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową – „Radio Emaus”.
  ● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Katarzynie Spławskiej, Barbarze Kaźmierczak.
7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (nowa cena - 6 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Gość Niedzielny” (5 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł).
8. W dniu 25.01.2019 (piątek) od godz. 11:30 w Ośrodku Zdrowia – Mochy ul. Wolsztyńska 12, odbędą się badania USG DOPPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne. Cena jednego to 55 zł. Bliższe informacje na plakacie w gablocie i w przychodni.