OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.07.AD2022

1. Bardzo dziękuję za posprzatanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Angelika Kryś,Kinga Małecka,Marzena Krawczym,Amelia Krawczyk.Bóg zapłac.
2. Polecam prasę katolicką w kruchcie kościoła.
3. W środę wyrusza Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcam do duchowego wędrowania wraz z pielgrzymami.

4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Alicja Klecha i Paweł Gajewski.Zap.II.
5. Festyn Parafialny jest zaplanowany 17.07.2022r.w niedzielę. Osoby ,które chciałyby włączyć się w przygotowania proszę by zgłosiły się w zakrystii. Prosimy o zorganizowanie fantów i upieczenie placków. Zgodnie z tradycją proszę o zapisywanie osób w zakrystii. Spotkanie Rady Parafialnej i wszystkich osób,które chcą sie zaangażować w organizację w środę o 18.30 na probostwie.
6. Zarząd OSP w Buczu organizuje 09.07. zbiórkę krwi.Szczegóły na plakacie w gablocie.