OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.05.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Patrycja Reimann,Wioleta Antkowiak,Elżbieta Kozłowska,Ewa Żok. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Nabożeństwa majowe w łączności z Mszami św.
4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2213,50 PLN. Za wszystkie ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto parafialne bardzo serdecznie dziękuję.Bóg zapłać.

5. Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha świętego kończąca okres wielkanocny,Jutro święto NMP Matki Kościoła.
6. W tym tygodniu I Piatek miesiąca:
-objazd chorych w czwartek od godz.08.00
-adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz.17.00
-spowiedż w piątek od godz.17.00.
8. Młodzież,która przyjęła sakrament bierzmowania 26.04.2023r. może odbierać pamiątkowe zdjęcia w zakrystii.
9. Msza w intencji pielgrzymów do Częstochowy w poniedziałek o godz,19.00 we Wroniawach.
11. Pielgrzymka do Smolic w ramach przygotowań do Koronacji obrazu Matki Bożej Uzdrowienia Chorych 03.06.2023r. Autobus odjedzie z Solca o 08.40,z Solca Nowego 08.45.
12. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Marcelina Winiarz i Jakub Szubert z Solca Nowego.