OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.06.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Małgorzata Maciołek,Grazyna Woźna,Angelika Lorenz. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa w łączności z Mszami św.

4. Dzisiaj uroczystość Trójcy Przenajświętszej
5. Młodzież,która przyjęła sakrament bierzmowania 26.04.2023r. może odbierać pamiątkowe zdjęcia w zakrystii.
6. W czwartek uroczystość Bożego Ciała. W tym roku procesja w Solcu przejdzie ulicami Spokojną i Źródlaną na boisko,gdzie będzie odprawiona Msza św..Rozpoczynamy o godz.11.00. Bardzo proszę o przygotowanie baldachimu,feretronów i sztandarów.Dzieci proszę o sypanie kwiatków /kto chciałby ofiarować kwiaty może je wrzucić do przygotowanego kosza/.W czasie Oktawy Msze św.z procesją wokół kościoła o godz.17.30.
7. W przyszłą niedzielę po Mszach św. Zbiórka ofiar na KUL i ASD w Poznaniu.
8. Katechezy przedmałżenskie w Kościele Farnym w Wolsztynie od 12-16.06.AD2023.