OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.06.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Kinga Klecha,Katarzyna Klecha,Maria Bukowska. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa w łączności z Mszami św.

4. Bardzo dziekuję za przygotowanie i przeprowadzenie procesji w uroczystość Bożego Ciała.Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych i mieszkańcom ulic Żródlanej i Spokojnej w Solcu za przygotowanie ołtarzy i udekorowanie domów,panom za przystrojenie trasy procesji i miejsca odprawienia Mszy św.,dzieciom za sypanie kwiatków,ministrantom i szafarzom za służbę liturgiczną,niosacym baldachim sztandary i feretrony,strazakom za zabezpieczenie trasy procesji,p.Marzenie i p.Rafałowi za oprawę muzyczną i nagłośnienie,wszystkim,którzy dołozyli swoją cegiełkę,parafianom za obecność i piękne wyznanie wiary.
5. .W czasie Oktawy Msze św.z procesją wokół kościoła o godz.17.30.
6. Dzisiaj po Mszach św. Zbiórka ofiar na KUL i ASD w Poznaniu.
7. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.z racji uroczystości nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
8. W przyszłą niedzielę składka remontowa z racji trzeciej niedzieli miesiąca,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
9. Katechezy przedmałżenskie w Kościele Farnym w Wolsztynie od 12-16.06.AD2023.Spotkania o godz.19.00.
10. Nasz festyn parafialny przewidziany jest na niedzielę 16.07.2023 r. Można zgłaszać się do pieczenia placków, mozna też przynosić fanty. Rada Parafialna jest proszona na zebranie organizacyjne w czwartek o godz.20.00.