OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.07.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Edyta Majewska,Wiesława Gonda,Katarzyna Gonda. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Nasz festyn parafialny przewidziany jest na niedzielę 16.07.AD2023. Zachęcam do ofiarowania fantów i zapisywania się na pieczenie placków. Dziękuję tym,którzy juz to uczynili. W trakcie festynu loteria fantowa z głównymi nagrodami w postaci odkurzacza samobieżnego,wyjazdu na wycieczkę do Krakowa i suszarki bębnowej.W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

4. Dzisiaj po Mszach zbiórka ofiar na rzecz Stolicy Apostolskiej.
5. W poniedziałek Msza św.o godz.07.00.
6. W czwartek z katedry wyrusza 89 Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcam do duchowego pielgrzymowania i modlitwy za pielgrzymów.
7. W tym tygodniu I Piątek Miesiąca:
-okazja do spowiedzi w piątek od 16.45
-Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz.17.00
-objazd chorych w czwartek od godz.08.00
8. Krzyż zdobiący nasze prezbiterium został zabrany do renowacji. Zostanie odnowiony i pozłocony. Koszt renowacji ok.5000 PLN.
9. Zmarła nasza parafianka +Donata Gorzelniak,pogrzeb w poniedziałek o godz.10.00,różaniec w sobotę i niedzielę o godz.19.00 w sali w Solcu. Wieczny odpoczynek...................