OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.07.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Elżbieta Bogucka,Natalia Kryś,Angelika Kryś. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Przeżyliśmy kolejny Festyn Parafialny.Dziękuję bardzo wszystkim osobom,które zaangażowały się w przygotowanie i przeprowadzenie. Radzie Parafialnej,Sołtysom,Kołom Gospodyń Wiejskich z Solca Nowego i Solca,Strażakom,indywidualnym osobom przygotowującym loterię i posiłki,Sponsorom i ofiarodawcom ciast i fantów. Organizatorom strzelania z wiatrówki i łuku oraz ozdób .Muzykom za nagłośnienie i przygrywanie do tańca.Paniom i panom sprzątającym teren po festynie.Wszystkim,którzy w jakikolwiek sposób dołożyli swoją cegiełkę bardzo serdecznie dziękuję.Osoby,które pośredniczyły w zorganizowaniu fantów proszę by odebrały i zawiozły wydrukowane podziękowania.Dochód z festynu wyniósł 18.027,71PLN. Czekamy teraz na kolejny festyn już za nicałe 360 dni.

4. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień św.Krzysztofa.Po Mszach św. okazja do poświęcenia samochodu.Pamiątką poświęcenia będzie zapach św.Krzysztofa.Część ofiar przeznaczymy na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy.
5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 1912PLN. Za wszystkie ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto parafialne Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję.
6. W poniedziałek Msza św. rano o godz.08.00
7. Zmarł nasz Parafianin + Krzysztof Bogucki z Solca. Pogrzeb odbędzie się w czwartek o godz.11.00.Różaniec we wtorek i środę o godz.19.00 w sali w Solcu. Wieczny odpoczynek................