OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.07.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Marzena Krawczyk,Amelia Krawczyk,Barbara Miszczak,Kinga Małecka. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.

3. Od wtorku w Lizbonie rozpocznie się główna część Światowych Dni Młodzieży.Zachęcam do obejrzenia relacji ze spotkań z udziałem papieża Franciszka:
 -Droga Krzyżowa w piątek 04.08. o godz.19.00-TVP 3 i TVP POLONIA
 -Czuwanie modlitewne w sobotę 05.08. o godz.21.30-TVP 3 i TVP POLONIA
 -Msza posłania na zakończenie ŚDM w niedzielę 06.08.o godz.10.00-TVP 1 i TVP POLONIA
4. W tym tygodniu I Piątek Miesiąca:
-okazja do spowiedzi w piątek od 16.45,
-Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od dodz.17.00,
-objazd chorych w czwartek od godz.08.00.
5. W przyszłą niedzielę święto Przemienienia Pańskiego.
6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:Milena Waśko z Obry i Adam Nowak z Solca.Zap.I