OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.08.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Kamila Każmierczak,Iwona Kawka,Edyta Rogozińska,Beata Adamska. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Bardzo dziękuję Panu Sołtysowi i Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za przygotowanie i nakarmienie pielgrzymów z Salezjańskiej Pielgrzymki Ewangelizacyjnej zmierzających na Jasną Górę. Bóg zapłać.

4. W przyszłą niedzielę po Mszach św. Zbiórka ofiar na    KUL,wydział teologiczny UAM oraz szkoły katolickie.
5. Tegoroczne dożynki w Solcu Nowym są zaplanowane na sobotę 19.08.
6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:Milena Waśko z Obry i Adam Nowak z Solca.Zap.II.