OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.08.AD2023

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Agnieszka Gracz,Barbara Gracz,Barbara Wyrwa,Barbara Materna. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Dzisiaj po Mszach św. Zbiórka ofiar na KUL,wydział teologiczny UAM oraz szkoły katolickie.

4. We wtorek uroczystość Wniebowzięcia NMP.Msze św. O godz.08.00 i 11.00. Podczas każdej Mszy błogosławieństwo ziół i kwiatów.
5. We wtorek po Mszach św.zbiórka ofiar na rzecz poszkodowanych w powodzi w Słowenii.
6. W sobotę przeżywać będziemy dożynki,dziękczynienie za tegoroczne plony. W imieniu p.Sołtys i własnym zapraszam najpierw na Mszę św. O godz.14.00,potem korowód i dalsze świętowanie i zabawa w sali wiejskiej.
7. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.