OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.03.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Małgorzata Nowak, Agnieszka Michalak, Weronika Sławińska, Agata Walkowiak, Adrian Zboralski. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.

3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
-Droga Krzyżowa w piątek w łączności z Mszą św.
-Gorzkie żale w niedzielę po Mszy św.o godz.11.00.
4. Dziękuję za ofiary na Daninę diecezjalną .
5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na na fundusz”Ad Gentes”184PLN. Za wszystkie ofiary bardzo serdecznie dziekuję. Bóg zapłać.
6. W Wielkim Poście zachęcam Parafian do udziału w akcji „Misjonarz na Post”.
7. W poniedziałek świeto św. Kazimierza Królewicza Patrona naszej Ojczyzny.Zachęcam do modlitwy w intencji Ojczyzny.
8. W tym tygodniu I Czwartek Miesiąca,objazd chorych od godz.08.00
9. Dzisiaj wraz z Kołami Gospodyń Wiejskich z Solca i Solca Nowego prowadzimy akcję pomocy dla p. katechetki Bogumiły Ganczarskiej zbierającej fundusze na potrzebne leki. Po Mszach św.o godz.08.00 i 11.00 będzie można nabyć ciasto do niedzielnej kawy w cenie 5PLN . Zachęcam do nabycia i wsparcia tej akcji.
10. Spowiedż z udziałem kapłanów z dekanatu jest planowana na poniedziałek 18.03.2024r.