OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.03.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Paulina Rogaczewska,Magdalena Łukaszewska,Hanna Lepka,Marzena Lorenz.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
-Droga Krzyżowa w piątek w łączności z Mszą św.
-Gorzkie żale w niedzielę po Mszy św.o godz.11.00.

4. Dziękuję za ofiary na Daninę diecezjalną i ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego od IV Róży Matek z Solca.
5. W ubiegłą niedzielę Koła Gospodyń Wiejskich z Solca i Solca Nowego prowadziło akcję pomocy dla p. katechetki Bogumiły Ganczarskiej zbierającej fundusze na potrzebne leki. Udało się zebrać 4495PLN. Członkom kół,parafianom,ofiarodawcom za okazane serce w imieniu p.Bogumiły bardzo dziękuję.
6. We wtorek odbiór alb dla dzieci pierwszokomunijnych w salce we Wroniawach od godz.17.30.
7. Spowiedż z udziałem kapłanów z dekanatu jest planowana na poniedziałek 18.03.2024r
8. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
9. Liturgię Mszy św.o godz.11.00 w przyszłą niedzielę przygotują dzieci z klasy III.
10. Dzieci i młodzież ze straży OSP w przyszłą sobotę i niedzielę będą rozprowadzać własnoręcznie wykonane palmy wielkanocne.Zachęcam do wsparcia drużyn pożarniczych.
11. Kandydaci do bierzmowania z klasy VII i VIII w ramach spotkania zapraszam na Mszę św. I Drogę Krzyżową w piątek.
12. Ks.Abp Stanisław Gądecki zachęca do włączenia się do modlitwy nowennowej w intencji Ojczyzny.Proszę parafian o włączenie się w tę modlitwę.