OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.03.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Gabriela i Zenon Nowaccy,Dominika Ripa,Cecylia Każmierska,Halina Skrzypczak.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
-Droga Krzyżowa w piątek w łączności z Mszą św.
-Gorzkie żale w niedzielę po Mszy św.o godz.11.00.

4. Dziękuję za ofiary na Daninę diecezjalną i ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego od I Róży Matek z Solca,od mieszkańców Solca Nowego od stacji do kościoła.
5. Spowiedź z udziałem kapłanów z dekanatu w poniedziałek 18.03.2024r,przed południem od 10-11 i po południu od 16-17.
6. We wtorek uroczystość w. Józefa,Oblubieńca NMP. Msza św.o godz.17.30.
7. Dzieci i młodzież ze straży OSP dzisiaj i jutro będą rozprowadzać własnoręcznie wykonane palmy wielkanocne.Zachęcam do wsparcia drużyn pożarniczych.
8. Święcenie palm w przyszłą niedzielę na każdej Mszy św.
9. W przyszłą niedzielę o godz.18.00 Droga Krzyżowa od krzyża do kościoła. Strażaków z OSP Solec proszę o zabezpieczenie trasy a wszystkich Parafian o uczestnictwo.
10. Zachęcam do włączenia się do modlitwy nowennowej w intencji Ojczyzny.
11. Przed nami Wielki Tydzień. Osoby chcące włączyć się w liturgię proszę o osobisty kontakt.