OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.03.AD2024

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Teresa, Józef Łakomy,Ewa,Jan Utrata,Ewa Adam.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką można nabywać w kruchcie kościoła.
3. Dziękuję za ofiary na Daninę diecezjalną i ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego od I i V Róży Matek z Solca oraz IV Róży Ojców z Solca.
4. Spowiedź z udziałem kapłanów z dekanatu w poniedziałek w parafii św. Józefa a we wtorek w Farze w Wolsztynie.

5. W niedzielę o godz.18.00 Droga Krzyżowa od krzyża do kościoła. Wszystkich Parafian zachęcam do uczestnictwa.
6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2443.57PLN. Za wszystkie ofiary bardzo serdecznie dziekuję. Bóg zapłać.
7. Przed nami Wielki Tydzień. Zachęcam do udziału w Triduum Paschalnym.
8. W poniedziałek wielkanocny po Mszach św.zbiórka ofiar na KUL,ASD i szkoły katolickie.