Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Zwykłą – 15.01.2017 r.

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na dalszą spłatę długu związanego z remontem dachu naszego kościoła oraz na ogrzewanie naszej świątyni.
2. Do wtorku włącznie potrwają odwiedziny duszpasterskie w naszej Parafii. Szczegółowy plan kolędy wywieszony jest w gablocie oraz dostępny na stronie internetowej naszej parafii. Serdecznie dziękuję ks. kanonikowi Ludwikowi Maćkowiakowi za pomoc.

3. W związku z kolędą, Msze św. w naszym kościele w tygodniu w poniedziałek i  środę o godz. 9.00; w piątek o godz. 17.30.
4. Biuro Parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne. We wszelkich nagłych wypadkach proszę o bezpośredni kontakt ze mną.
5. W środę rozpoczniemy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Niech wołanie Pana Jezusa „aby byli jedno” stanie się przedmiotem naszej intensywnej modlitwy.
6. Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej z Obry serdecznie zapraszają młodzież  na Młodzieżowy Dzień Skupienia, który odbędzie się w najbliższą sobotę 21 stycznia 2017 r. od godz. 13.00 do 21.00 w Obrze. Więcej informacji na facebooku: mdsobra Obra Oblaci.
7. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową – „Radio Emaus”.
● jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w parafialnej zabawie karnawałowej oraz tym, którzy pomogli ją zorganizować. Całkowity dochód z zabawy wyniósł 9.220 zł. Serdeczne Bóg zapłać!;
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne:
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł), „Misyjne Drogi” (4 zł).