Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Zwykłą – 22.01.2017 r.

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową – „Radio Emaus”.
2. Biuro Parafialne czynne w środę bezpośrednio po Mszy św. o godz. 17.30 oraz w czwartek od godz. 16.30 do 17.30.

3. W środę po Mszy św. o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do koszyczka pod chórem.
4. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej odbędzie się w niedzielę 29 stycznia po Mszy św. o godz. 11.00.
5. Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy przyjęli ks. Ludwika i ministrantów do swojego domu. Bardzo dziękuję za wspólną modlitwę, rozmowy i ofiary, które złożyliście na potrzeby naszego kościoła, a także za smaczne poczęstunki. Serdeczne Bóg zapłać! Szczegółowe sprawozdanie związane z duszpasterstwem w naszej Parafii oraz naszymi finansami przedstawię po feriach.
6. Rekolekcje w Arcybiskupim Seminarium Duchownym w Poznaniu dla młodzieży męskiej od pierwszej klasy szkoły gimnazjalnej i starszych odbędą się w terminie od 10 do 12 lutego 2017r. Więcej informacji na www.asd.poznan.pl
7. W czwartek odbył się w Kaszczorze pogrzeb śp. Stanisława Dziaszyka z ul. Dębowej w Solcu – Leśniczówka (przeżył 88 lat). Módlmy się w jego intencji – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …
● za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 2.654,95 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne:
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł), „Misyjne Drogi” (4 zł).