Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą - 08.07.2018 r.

1. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
2. Do czwartku włącznie nieobecny będzie ks. proboszcz. Zastępuje go o. Błażej Mielcarek. W nagłych wypadkach ks. proboszcz prosi o kontakt z o. Błażejem, bądź z ks. Andrzejem Krusiem z Kębłowa (nr tel.: 68 384 19 97) lub ks. Józefem Wachowiakiem z Gościeszyna (nr tel.: 68 384 33 24).

3. Biuro Parafialne w najbliższym tygodniu będzie nieczynne.
4. Szkoła Katechistów Archidiecezji Poznańskiej rozpocznie swoją działalność w parafii farnej w Wolsztynie na przełomie września i października. Spotkania będą się odbywały w soboty przez 10 miesięcy do czerwca (spotkań będzie 9). Zapisy w biurze parafialnym. Więcej informacji na stronie internetowej: www.katecheza.pl
5. Za tydzień przypada trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie składka przeznaczona będzie na prowadzone przy naszym kościele prace remontowe.
6. W najbliższą sobotę i niedzielę po Mszach św. tradycyjne błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.
7. Festyn Parafialny przy naszym kościele odbędzie się w niedzielę 22 lipca. Proszę Parafian o pomoc w kwestii fantów i upieczenia ciasta. Fanty można przynosić do zakrystii. Msze św. tego dnia o godz. 8:00 i 12:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 11:00.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne.
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 5 zł); „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Misyjne drogi” (5 zł).