Ogłoszenia duszpasterskie na XVI Niedzielę Zwykłą - 22.07.2018 r.

1. Dzisiaj w niedzielę odbędzie się nasz parafialny festyn przy kościele. Rozpoczniemy go Mszą św. o godz. 12.00 (Nie będzie Mszy św. o godz. 11.00). Po jej zakończeniu wspólne biesiadowanie, gry i zabawy przy kościele, zakończone zabawą taneczną prowadzoną przez zespół „TakTon”. W czasie trwania festynu zatańczą dzieci z naszej Parafii oraz wiele ciekawych zabaw i gier dla dzieci i rodziców. Tak jak w ubiegłym roku w trakcie festynu do godz. 18.00 rozprowadzać będziemy cegiełki na prace remontowe prowadzone przy naszym kościele (spośród nabywców cegiełek rozlosujemy nagrody, między innymi: talon na 800 zł do wykorzystania w sklepie RTV AGD, rower wartości 1600 zł oraz drugi rower wartości 1400 zł, piękny fotel wartości ponad 1.000 zł oraz sprzęt RTV AGD i wiele innych ciekawych nagród). Dzięki życzliwości pana Wity, w czasie festynu będzie możliwość zrobienia zdjęcia na legitymację, dowód osobisty, czy też zdjęcia rodzinnego. Bardzo dziękuję za ofiarowane fanty oraz upieczenie ciasta. Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w festynie.
2. W środę przypada Święto św. Jakuba Apostoła. Po Mszy św. o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka w kruchcie kościoła.

3. Biuro Parafialne czynne w środę po Mszy św. o godz. 17:30.
4. Szkoła Katechistów Archidiecezji Poznańskiej rozpocznie swoją działalność w parafii farnej w Wolsztynie na przełomie września i października. Spotkania będą się odbywały w soboty przez 10 miesięcy do czerwca (spotkań będzie 9). Zapisy w biurze parafialnym. Więcej informacji na stronie internetowej: www.katecheza.pl
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Krystynie Kaczmarek, Arlecie Pachołek, Rafałowi Kawala, Alicji Skorupińskiej;
● za ofiary złożone na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 2.064,70 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
● za ofiary zebrane przy okazji poświęcenia samochodów. Zebraliśmy 956 zł. Bóg zapłać!
6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 5 zł); „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Misyjne drogi” (5 zł).