Ogłoszenia duszpasterskie na XXII Niedzielę Zwykłą - 02.09.2018 r.

1. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i chwila Adoracji Najświętszego Sakramentu. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do koszyczka w kruchcie kościoła.
2. Biuro Parafialne czynne w środę po Mszy św. o godz. 17:30.
3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi Świętej: w środę od godz. 17.00 do 17.30 oraz w piątek od godz. 16.30 do 17.30.

4. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w czwartek od godz. 8:00.
5. W sobotę przypada święto Narodzenia NMP. Podczas Mszy św. o godz. 17:30 obrzęd błogosławieństwa ziarna siewnego i nasion.
6. Spotkanie dla rodziców dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę 9 września po Mszy św. o godz. 11.00.
7. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieciom z I klasy Szkoły Podstawowej odbędzie się w najbliższą niedzielę 9 września podczas Mszy św. o godz. 11.00.
8. Rekolekcje dla członków Żywego Różańca odbędą się od 12 do 14 października 2018 r. w Zaborówcu. Zapisy w zakrystii lub Biurze Parafialnym do przyszłej niedzieli włącznie.
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Monice Pławińskiej, Teresie Kulus, Renacie Kaczmarek-Wróbel.
10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), w którym przeczytamy m.in. o Światowym Spotkaniu Rodzin w Dublinie; „Mały Przewodnik Katolicki” (6,90 zł), w którym znajdziemy interaktywną kolorowankę z Owieczką Magdą, która ułatwi dzieciom rozumienie i przeżywanie Mszy Świętej; „Miłujcie się” (4 zł), „Misyjne Drogi” (5 zł).