OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17.01.AD2021

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp..Lucyna Przymuszała,Danuta Gorzelniak,Julia Gorzelniak,Alicja Lorenz Bóg zapłać.
2. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę . W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa msza w kościele we Wroniawach w niedziele o godz.15.00.
3. Polecam prasę katolicką dla dorosłych i dla dzieci

4. Od poniedziałku rozpoczynamy Msze kolędowe,które będą odprawiane o godz.16.30 lub 17.30. Msza będzie odprawiona w intencji mieszkańców poszczególnych rejonów kolędowych.Bardzo proszę,by każdy dom kolędowy wydelegował jedną lub dwie osoby,które zaniosą do naszych mieszkań przygotowane błogosławieństwo i wodę święconą.W naszych domach druga część kolędy czyli poświęcenie domów dokonane przez głowę rodziny.Po każdej mszy krótki koncert kolędowy w wykonaniu naszego organisty p.Rafała. Ofiary kolędowe będą przeznaczone na ocieplenie naszego kościoła.Szczegółowy plan wywieszony jest w gablocie i wkrótce na stronie internetowej. Jeśli komuś nie pasuje wyznaczony termin zapraszam do przyjścia z inną grupą.
5. Dzisiaj składka remontowa ,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
6. W przyszłą niedzielę Dzień Solidarności i Modlitwy za ofiary trzęsienia ziemi w Chorwacji. Po Mszach zbiórka ofiar na pomoc poszkodowanym.