Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Zwykłą – 12.02.2017 r.

1. Wymiana tajemnic Żywego Różańca na Sali Wiejskiej w Solcu – w niedzielę 12 lutego o godz. 14.00.
2. W środę po Mszy św. o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka w kruchcie kościoła.
3. Biuro Parafialne czynne w środę po Mszy św. oraz w czwartek od godz. 16.30 do 17.30.

4. Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej z Obry serdecznie zapraszają młodzież  na Młodzieżowy Dzień Skupienia, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 18 lutego 2017 r. od godz. 16.00 do 24.00 w Obrze. Temat spotkania: „Pyszne, pychota, pycha – czyli o ludzkiej pysze”. Dzień skupienia zakończy się wspólną zabawą. Więcej informacji na facebooku: mdsobra Obra Oblaci.
5. Już dzisiaj informuję, iż od soboty 25 lutego do Środy Popielcowej 1 marca będą trwały w naszej Parafii Rekolekcje Wielkopostne. W sobotę i niedzielę nauki rekolekcyjne podczas Mszy św. Od poniedziałku do środy podczas Mszy św. o godz. 17.30. Rekolekcje poprowadzi o. Joachim Kusz Misjonarz Oblat Maryi Niepokalanej. Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian!
6. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, a zatem składka będzie przeznaczona na dalsze zaplanowane prace przy naszej świątyni.
7. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w dniach od 20 do 24 lutego  o godz. 19.00 we Farze w Wolsztynie.
8. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Irenie Kaźmierczak, Marii i Stanisławowi Lepka, Donacie Gorzelniak.
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł), „Misyjne Drogi” (4 zł). W najnowszym  „Przewodniku Katolicki” można przeczytać m.in. następujące tematy:  Spróbujmy jeszcze raz – środowiska pro-life złożyły nowy projekt ochrony życia;  Ryzykowna gra - jak oceniać Lecha Wałęsę po ekspertyzie grafologicznej IPN?;  Wieszak, kawa i miłość - na polskich ulicach pojawiły się wieszaki z ubraniami dla bezdomnych; Na dobre i na złe - jak być przyjacielem chorego na raka?; Polski książę światowego kina - Michał Waszyński marzył o odpowiedniku Hollywood w Europie i dopiął swego.